طبق گزارشات اعلام شده از سوی روابط عمومی ایرانسل،این شرکت از عرضه برنامه کاربردی ایرانسل من»، به منظور مدیریت حساب‌‌های کاربری به کاربران خود خبر داد مشترکین شبکه های تلفن همراه و وایمکس ایرانسل،می توانند به راحتی حساب های کاربری خود را مدیریت کنند.
عرضه اپلیکیشن ایرانسل من» توسط ایرانسل

در صورت تمایل به خرید سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمائید.
با استفاده از برنامه کاربردی ایرانسل من» در هر زمان و مکان اطلاعات و مدیریت حساب‌های ایرانسل کاربران در دستان آنان است و انجام اموری نظیر کنترل میزان مصرف، فعال و غیرفعال سازی خدمات، تغییر طرح تعرفه، دریافت صورت حساب، پرداخت قبض، شارژ حساب، ویرایش پرونده، فعال سازی بسته‌های افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها برای مشترکان ایرانسل به سادگی ممکن می‌شود.

بر اساس این گزارش، کاربران برای ورود به این برنامه، به رمز عبور نسخه وب ایرانسل‌من اشتراک خود نیاز دارند که می توانند با استفاده از همین برنامه نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
دریافت برنامه کاربردی ایرانسل من» از طریق وب سایت رسمی ایرانسل امکان پذیر است و در حال حاضر استفاده از این برنامه کاربردی برای کاربران سیستم عامل‌های آندروید و iOS و گوشی‌هایی نظیر بلک بری، سونی اریکسون، نوکیا و موتورولا بر پایه بستر نرم ‌افزاری جاوا ممکن می‌باشد.
 ایرانسل در پایان اطلاعیه خود تاکید کرده تنها منبع معتبر جهت دریافت این برنامه کاربردی، وب سایت رسمی ایرانسل می باشد

دسترسی به امکانات نسخه iOS اپلیکشین رایتل من ازطریق نسخه وب

مشکلات پیامک‌های تبلیغاتی تلفن همراه کی به پایان می‌رسد؟

سیم کارت های رُند و مرتب شاتل موبایل بدون حراج وارد بازار شد

عرضه اپلیکیشن «ایرانسل من» توسط ایرانسل

هدایای ویژه کاربران سیم کارت های شاتل موبایل در شب یلدا

حمایت اپراتور همراه اول از تولیدکنندگان گوشی هوشمند ایرانی

تماس تلفنی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان رایگان شد

ایرانسل ,برنامه ,ایرانسل ,کاربران ,دریافت ,کاربردی ,برنامه کاربردی ,کاربردی ایرانسل ,استفاده از ,ایرانسل من» ,سیم کارت ,برنامه کاربردی ایرانسل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی فقط کالای ایرانی عصر ظهور بازی کده مجله تخصصی مهندسی برق Tomas's style افتتاحیه وبلاگ esaykala_ mag Elizabeth's game recheforpu NEWS PHON Allen's life
دزدگ