کمپانی اچ تی سی مدتی ست که فعالیت چندانی در بازار ندارد اما گاهی اوقات محصولات اندرویدی تولید می کند. حال به تازگی یک تبلت به نام HTC A100 تولید کرده که در حال حاضر در یک فروشگاه آنلاین و در گوگل پلی کنسول نیز قابل مشاهده است. اگرچه این شرکت فعالیت کمی در بازار تبلت و موبایل دارد اما همچنان به تولید محصولات از جمله هدست های واقعیت مجازی ادامه می دهد. پیش از این، اچ تی سی از چندین گوشی اندرویدی در اوایل سال جاری میلادی رونمایی کرد.
تبلت اندرویدی میان رده ی اچ تی سی به زودی رونمایی خواهد شد

نمایشگر تبلت جدید HTC در اندازه ۱۰.۱ اینچ و باتری آن ۱۰۰۰ میلی آمپر ساعت است. با مشخصاتی که در یک فروشگاه آنلاین دیده شده اطلاعاتی از قبیل دوربین اصلی دوگانه و درگاه کارت حافظه نیز در این تبلت به چشم می خورد. البته هنوز اطلاعات این تبلت به طور رسمی منتشر نشده و ممکن است تغییراتی در مشخصات فنی آن ایجاد شود.

برخی احتمال می دهند تبلت مورد نظر تنها از برند اچ تی سی استفاده کرده و توسط شرکت دیگری رونمایی خواهد شد.تبلت اندرویدی HTC A100 مجهز به پردازنده Unisoc Tiger یا Spreadtrum T6 خواهد بود. طبق اطلاعاتی که در گوگل پلی درج شده در این تبلت اچ تی سی ۸ گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید ۱۱ استفاده شده است.

دسترسی به امکانات نسخه iOS اپلیکشین رایتل من ازطریق نسخه وب

مشکلات پیامک‌های تبلیغاتی تلفن همراه کی به پایان می‌رسد؟

سیم کارت های رُند و مرتب شاتل موبایل بدون حراج وارد بازار شد

عرضه اپلیکیشن «ایرانسل من» توسط ایرانسل

هدایای ویژه کاربران سیم کارت های شاتل موبایل در شب یلدا

حمایت اپراتور همراه اول از تولیدکنندگان گوشی هوشمند ایرانی

تماس تلفنی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان رایگان شد

تبلت ,تی ,سی ,اچ ,اندرویدی ,یک ,تی سی ,اچ تی ,تبلت به ,که در ,این تبلت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حمیدوو برگ بیدوو learningcom Jerry's memory وب نیازمند. وبسایت شخصی پرهام آقاوندان دانلودستان فروشگاه اینترنتی بازار کیش آموزش ربان انگلیسی samiservice800 دانلود آهنگ جدید - موزیک من پـــیـام نــورزاد
دزدگ